Офіційний сайт рок-гурту

Останні події Історія гурту мп3 записи Фотки корисні лінки Форум"І знову від тепла, чужого добра, від марних людей, шалених ідей і без перешкод, всіляких угод ми будем самі в сіро-білом небі"


     
Саме ці слова автор пісень, а також бас гітарист та головний ініціатор створення гурту Олексій Желтухін відобразив в приспіві композиції, яка так і називається "Аверс". Глибоко філосовський підтекст це його фішка та багатьох його творів, авжеж інколи трапляються і попсові мотиви, які легко сприймаються любим слухачем, як правило це ті композиції, які написані російською мовою. Аверс виховувався на музиці своїх кумирів легендарного американського гурту - Red Hot Chilli Peppers, тому у весь час хотіли грати в стилі фанк, в деяких нових творіннях це вдалося, фанк в стилі Аверс. Але не змогли відмовитися від улюблених фанами ліричних пісень, тому гурт розвивається в двох напрямках і з часом об'єднають ці два напрямки в один єдиний, гарним прикладом цього є одна із нових пісень - "Май рай".
    Головний аранжувальник Сергій Томашевський, вихованець місцевої музичної школи, музичний відмінник, мабуть народився з гітарою та мікрофоном в руках. Був запрошений на посаду соло гітари та вокалу, а також на його плечі лягла велика доля аранжування, як на музиканта з музичною освітою. Саме він і запросив колишнього гітариста Скляра Максима в гурт (який в грудні 2006 року залишив гурт) і він же являється його вчителем по грі на гітарі. Макс, відмінник в школі, медаліст, а нині інженер автомобіліст за фахом, лабав собі у дворі на акустиці і навіть не підозрював, що залетить в цю музичну халепу, яка достатнім чином змінить його життя, авжеж в цікавішу сторону. Далі на черзі Костянтин Байдуш - ударник, являється творцем цього сайту, а також цієї писанини :). Колись мати відвела в дитинстві в музичну школу, яку закінчив по класу ударних інструментів, завдяки чому і потрапив до гурту. Але гурт нещодавно поповнився кількістю йочо учасників. Ми довго міркували і прийшли до висновку, що нам потрібен окремий вокал, та вже давно мріяли про синтезатор, так у нас з'явився клавішник Олексій Сапронов та вокаліст - Руслан Керімов. Руслан - творча людина, профессійний танцюрист з бального спортивного танцю, без досвіду в рок музиці, але з великим бажанням та впертістю почав давати певні результати. Олексій, він же Alex, талановитий і дуже музичний хлопець, самий молодший участник гурту, швидко пристосувався до нашої творчості. А також замість Макса (який поринув в кар'єру інженера) в нас з'явився Дмитро Рибаков, який провівши з нами 5 репетицій зумів гідно відіграти за нами виступ в Харькові, доречі це був його перший в житті виступ в загалі в рок-гурті на якому він гідно себе зарекомендував і продовжує це робити.

Основні відомості
Гурт "Аверс"

Аверс створений в 2000 році. Репитиційна база - університет, м. Кременчук, Полтавська губерня. До складу гурту входять:

 • Солло гітара, вокал - Томашевський Сергій Володимирович
 • Ритм гітара - Рибаков Дмитро Володимирович
 • Бас гітара, тексти - Желтухін Олексій Сергійович
 • Ударні інструменти - Байдуш Костянтин Едуардович
 • Вокал - Керімов Руслан Адалатович

         На творчому шляху гурту такі фести: "Квадрат У" ТРК "Лтава", м. Полтава, "Старий новий рок" м. Бориспіль, 3 спроби відбору на " Червону Руту" (по пре всі старання, усі рази в резерві), "Музичний острів" м. Харків (де отримали не погані відгуки жюрі), "Екстрим Зона" м. Кременчук, багато виступів в рідному місті на професійних сценах, а також маємо досвід виступів в місцевих клубах. Тепер гурт не тільки приймає участь в концертах, але й також їх організовує. Зокрема це концерт "5 років разом" в честь 5-річчя гурту, а також "Рок сессія" які проходили в 5-му корпусі КГПУ.

  Мета на майбутьнє - запис студійного альбому. Зйомка відео-кліпу.
 • Спогади минулого

  2000 рік, біля 5-го корпусу міського універу, перший крок на музичну стежку.

  Далі буде...

   
  » ПРО ГУРТ
  »  ТВОРЧІСТЬ
  »  ПРЕССА
  На сайті:
  В онлайні: 1
  Гостей: 1
  Юзерів: 0

   © Avers 2007

  © design by sKoTstantin    © technology: