Офіційний сайт рок-гурту

Останні події Історія гурту мп3 записи Фотки корисні лінки Форум


Костянтин Байдуш - ударні

Коротка біографія:   Побачив світ 13 травня в м. Кременчук, Полтавської області і з тих пір не змінював місце дислокації.Досягнувши 7-ми річного віку призвали до місцевої середньої школи № 14. Поряд зі шкільним навчанням сумлінно вчився у міській музичній школі № 1, яку закінчив на відмінно по класу - ударні інструменти. Крім ударних інструментів 3 роки займався на фортепіано та 1 рік встиг провчитися грі на гітарі, дуже полюбляє грати і співати під акустичну гітару, але з незалежних від нього причин залишив навчання на цих інструментах.
   По закінченню 9-ти класів середньої школи, в пошуках свого шляху, потрапив до ПТУ № 2, активно брав участь у самодіяльності училища, під час навчання виступав як ударник на всіх концертах цього навчального закладу, який закінчив зі спеціальністю "Столяр будівельний паркетник".
   Після закінчення ПТУ поступив в Кременчуцький державний політехнічний університет імені М. Остроградського на спеціальність "Комп'ютерні системи та мережі" і на даний момент являється студентом 5-го курсу цього університету.
    В 2006 році відзначений почесним дипломом від імені ректора "За творчу самовідданість, активну участь в культурному житті університету".

Вподобання та дозвілля:   Музику не полишає не на мить, навіть під час сну сняться барабанні дробі та гітарні пасажі.Слухає майже всі напрямки музики і завжди аналізує, виріс на Metallica, Ария, Сектор газа, Nirvana, OffSpring, а зараз слухає Green Day, Linkin Park, Evane Scence, SOAD, але улюбленим гуртом вважає Red Hot Chili Peppers.
    Регулярно займається атлетичною гімнастикою, полюбляє гру в волейбол в різних її різновидах.
    Дуже полюбляє нічні клуби, особливо подригатись під R'N'B музику. Романтик, але романтику бачить в різних її проявах.
   Улюблений тип дівчини - струнка, вродлива, особистість.    Улюблений напій - пиво, а із горючіших напоїв - в залежності від ситуації.    Не полюбляє курити, навіть сигарет, політику, політиків, кримінал. Переконаний патріот своєї країни і свого міста.
Категория: Біографія | Добавил: ©KoTstantin (2007-05-19) | Автор: sKoTstantin
Просмотров: 949


 
» ПРО ГУРТ
»  ТВОРЧІСТЬ
»  ПРЕСА
На сайті:
В онлайні: 1
Гостей: 1
Юзерів: 0

 © Avers 2007

© design by sKoTstantin    © technology: